Niechęć do nauki u dziecka?

Włącz efekty. Zmień metodę na Naukę mimo woli.

Dzieci mają słabe wyniki z wielu powodów: stres, lęk przed porażką,
brak wsparcia, nikła cierpliwość... Rzadko przez zwykłe lenistwo.
Często nie wiedzą jak się nauczyć. Włącz Naukę mimo woli - jest prosta
jak słuchanie radia, przyjemna i bardzo skuteczna. Zobacz radość na twarzy
syna albo córki i pozwól mu się bawić. Właśnie się uczy.

Łatwiej posłuchać specjalnie przygotowanej tabliczki mnożenia albo hip-hopowej ortografii niż patrzeć ze złością w zeszyt. Klucz do sukcesu to założenie, że dzieci uczą się także, kiedy jedziemy autem, w drodze na zakupy, kiedy bawią się, odpoczywają, rysują, po prostu odkąd rano otworzą oczy.

Czy dopiero w szkole poznałaś słowa łyżka, garnek, zupa pomidorowa? Nie, znamy je dobrze, choć nawet nie pisaliśmy z tego kartkówki! Czy ważność iloczynu, dzielnika i ilorazu jest wyższa? Nie da się ich zjeść, ale dzięki Nauce mimo woli są bardzo łatwe do strawienia.

 

Po co mi matematyka?

Nauka mimo woli daje dzieciom wiedzę bez ich oporu, bo nie zabiera możliwości zabawy. Matematyka nie jest potrzebna na kartkówkę, tylko żeby kupić lizaki w sklepie, a ortografia po prostu jest śmieszna, hip-hopowa i dzięki terminarzowi pomaga pamiętać o urodzinach i basenie! A skoro można się uczyć i równocześnie układać kolekcję piłkarzy, dinozaurów i lalkę do snu - dziwicie się, że dzieci tak lubią się uczyć? Więc odgoń pociechę od biurka i... niech się uczy.

Nauka mimo woli wykorzystuje mimowolne przyswajanie, teorię płytkiego przetwarzania

i fenomen pamięci muzycznej. Daje efekty, likwidując stres dziecka związany z nauką, świetnie buduje jego własną motywację - tak łatwo się nauczyło, a przecież równocześnie rysowało pracę na plastykę.

Sprawdź Naukę mimo woli wspólnie z dzieckiem. Odczujcie razem, jakie to proste. Nie zmuszaj dziecka do nauki, zaproś je do zabawy. 

Wsparcie dla rodziców

Czekamy podczas dyżuru na Twój telefon, jeśli masz jakikolwiek dylemat dotyczący dziecka - to bezpłatne wsparcie dla wszystkich zarejestrowanych klientów.

Specjalistyczny gabinet terapii dzieci

Zapraszamy do gabinetu terapii dzieci ze wsparciem psychoterapeuty, pedagoga i metodyka NMW (dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia, deficyty uwagi, ADHD, SI oraz inne obszary). Więcej tutaj.

Treningi dla rodziców

Przećwicz swoim ciałem, umysłem i emocjami jak praktycznie stawiać granice swojemu dziecku, jak zmienić narastający konflikt w narzędzie rozwoju albo wykorzystać ruch do zapewnienia dziecku poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. Zapraszamy do Akademii Rodzica.
Posłuchaj i obejrzyj

Zapisz dziecko na zajęcia

Czeka je zabawa w naukę, techniki jak nauczyć się uczyć, konstruowanie zabawek. Sprawdź oferty regionalne w Kwidzynie, Rybniku, Marklowicach.

Nauka mimo woli w Radomiu

Zapraszamy do nowego Centrum w Radomiu. Obejrzyj z bliska zestawy, posłuchaj nagrań.