O nas w mediach
Jak przeczytać lub odsłuchać? 

Proszę najechać kursorem i kliknąć na plik. W przypadku materiałów prasowych są to najczęściej pliki pdf - skany publikacji - konieczny jest bezpłatny program Adobe Reader. Materiały radiowe są zapisane jako pliki dźwiękowe mp3 - do ich odtworzenia wystarczy popularny systemowy Media Player lub inny program obsługujący mp3.
Warto dowiedzieć się, co sądzą o nas, naszej metodzie i materiałach media

Od lutego 2009 roku, kiedy zadebiutowaliśmy na rynku, coraz więcej tytułów prasowych dostrzega wartość i walory metody Nauka mimo woli oraz naszych zestawów. Prosimy zapoznać się z tymi informacjami. Proszę zaparzyć sobie kawę, herbatę, zasiąść przed komputerem lub odprężyć się i wygodnie spocząć w fotelu, jeśli macie Państwo ochotę posłuchać audycji w radio Plus, poświęconej naszej metodzie. Audycja radiowa Cafe Plus została udostępniona dzięki uprzejmości radia, za co serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do lektury - naprawdę warto.
Poniżej w podziale na prasę i radio, znajdziecie Państwo wszystkie informacje i audycje
O nas w prasie
Jeśli chcesz przeczytać wywiad z psycholog Ireną Niemczykowską, o niechęci dzieci do nauki i sposobach zapobiegania napięciom w rodzinie, kliknij poniższy link.

Treść wywiadu 

Wywiad ukazał się w tygodniku Nowiny Gliwickie 27 sierpnia 2008 r.

Inne materiały prasowe:
Przedszkolak, czerwiec-wrzesień 2009
Twój Styl, luty 2009
Polska The Times, Dziennik Zachodni, styczeń 2009
Nowiny Gliwickie, wrzesień 2008
Nowiny Gliwickie, sierpień 2008
Przedszkolak, luty-marzec 2009
Polska The Times, Dziennik Zachodni, maj 2009 
Głos Zabrza i Rudy Śląskiej, maj 2009 
Nowiny Gliwickie, maj 2009