Z radością informujemy, że materiały do metody Nauka mimo woli® są już dostępne na wyspach brytyjskich. Wyłącznym dystrybutorem naszych produktów na tym terenie zostało przedsiębiorstwo Netka. Dystrybutor zagwarantował szybkie dostawy na terenie wysp i ceny detaliczne zbliżone do sugerowanych w Polsce.

tl_files/dobrestopnie/arrow-orange.png Netka

16 Cusance Way
BA14 7HZ Trowbridge
Wiltshire
tel. 07783275336

Nasze materiały są już dostępne w sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wszystkie wysyłki odbywają się z Trowbridge, co powinno przyspieszyć realizację zamówień. Działa już strona informacyjna na teren wysp brytyjskich - www.dobrestopnie.co.uk

Netka zapewnia dostawy na terenie Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii Płn i Irlandii. Właśnie w prasie polonijnej pojawiły się pierwsze informacje o Nauce mimo woli.

 

Przypominamy, że nasza metoda gwarantuje dzieciom szybkie postępy i komfortowy sposób nauki, m.in. języka polskiego czy katechizmu.

Serdecznie dziękujemy Polonii za słowa gorącej zachęty, aby elementy metody Nauka mimo woli udostępnić w Wielkiej Brytanii. Ośrodki polonijne zachęcamy do kontaktu z Panem Euzebiuszem Ślusarczykiem z firmy Netka.