Notice: The insert tag "env::page_name" is deprecated. Please use "page::title" instead. in …/system/libraries/Controller.php on line 2134
#0 [internal function]: __error(1024, 'The insert tag ...', '/home/ds2018/do...', 2134, Array)
#1 …/system/libraries/Controller.php(2134): trigger_error('The insert tag ...', 1024)
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(193): Controller->replaceInsertTags('output()
#4 …/index.php(266): PageRegular->generate(Object(DB_Mysqli_Result))
#5 …/index.php(401): Index->run()
#6 {main}
Matematyka - mnożenie jest łatwe - Zajęcia dla dzieci, hip-hop ortografia, mnożenie, łatwa nauka

Matematyka - mnożenie jest łatwe

Jak bez wysiłku „wykuć” tabliczkę mnożenia?

To metoda nauki jest kluczem do sukcesu. Twoje dziecko słucha specjalnie przygotowanych nagrań, bawi się, wkleja naklejki. Rozwiązuje krzyżówki i zadania, zbiera cukierki ćwicząc działania. Szybkimi krokami opanowuje mnożenie i dzielenie, buduje wiarę w siebie. Słucha płyty podczas powrotu autem ze szkoły, kiedy rysuje, maluje, bawi się. 

Nakład wyczerpany. Premiera nowego wydania: 20 września 2013

Nowe, całkowicie zmienione wydanie jest objęte patronatem Dziennika Zachodniego i portalu internetowego www.naszemiasto.pl Więcej informacji o nowym zestawie znajdziesz tutaj

Zestaw zawiera płytę CD, książkę ćwiczeń z naklejkami i grę Zbieraj cukierki. Nauka tabliczki mnożenia okazuje się łatwa i przyjemna. Tak działa Nauka mimo woli.

Iloczyn i Iloraz śpiewają tabliczkę mnożenia

Oryginalna płyta CD zawiera tabliczkę mnożenia i dzielenie przedstawione w atrakcyjnej formie rytmicznej wyliczanki. Zmieniający się podkład muzyczny pomaga w koncentracji i zapamiętywaniu działań. Pojawiają się także imiona bohaterów wyśpiewujących tabliczkę mnożenia – przemienności mnożenia zobrazowana za pomocą prostego przykładu – kupowanych przez rodziców batoników.

Dzieci zbierają cukierki!

To wyjątkowo prosta a zarazem przyjemna gra. Składa się z 36 kart, z których połowa zawiera działanie matematyczne, a druga część wynik. Na odwrocie każdej karty jest cukierek. Zadaniem dziecka jest zebranie największej liczby cukierków, czyli odnalezienie największej ilości par „działanie – wynik”. Celem gry jest utrwalenie tabliczki mnożenia w atrakcyjnej dla dzieci formie.

Jak wygląda Iloraz?

Ta wyjątkowa książka pomyślana jest jako wizualne uzupełnienie materiału znajdującego się na płycie. Wzbogacono ją ilustracjami i ciekawymi ćwiczeniami. Głównymi bohaterami są, znani już z płyty, Iloraz i Iloczyn, dwa charakterystyczne i zabawne stworki. Książka zawiera:
  • wyjaśnienie zasady przemienności mnożenia,
  • definiowanie mnożenia poprzez dodawanie,
  • ćwiczenia na mnożenie i dzielenie,
  • zadania z tekstem.
Ćwiczenia uatrakcyjniają dołączone do książki naklejki.

Zbierz kolekcję

W zestawie znajdują się dodatkowo naklejki do kolekcjonowania i konieczne do rozwiązania zadań w książeczce do matematyki.

 

To już wszystkie elementy zestawu, a poniżej... niespodzianka.

Tabliczka mnożenia do wydrukowania. Prezent dla wszystkich naszych internetowych gości

 

Prezent dla wszystkich odwiedzających naszą stronę.

Tabliczka mnożenia do wydrukowania. Teraz każdy, kto ma ochotę, może za darmo pobrać obrazek z tabliczką mnożenia do wydruku klikając tutaj.

Wydrukuj swojemu dziecku tabliczkę mnożenia, ale pamiętaj, że motorem rozwoju wiedzy i umiejętności dzieci nie jest klikanie ani drukowanie.

« Wróć