Notice: The insert tag "env::page_title" is deprecated. Please use "page::pageTitle" instead. in …/system/libraries/Controller.php on line 2139
#0 [internal function]: __error(1024, 'The insert tag ...', '/home/ds2018/do...', 2139, Array)
#1 …/system/libraries/Controller.php(2139): trigger_error('The insert tag ...', 1024)
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(193): Controller->replaceInsertTags('output()
#4 …/index.php(266): PageRegular->generate(Object(DB_Mysqli_Result))
#5 …/index.php(401): Index->run()
#6 {main}
Mądre zabawki i nauka przez zabawę - Zajęcia dla dzieci, hip-hop ortografia, mnożenie, łatwa nauka

Mądre zabawki i nauka przez zabawę

W tym miejscu będziemy dzielić się pomysłami zabawy i dobrych zabawek. Dobrych w naszym subiektywnym odczuciu, tzn. takich, które wspierają rozwój dzieci, myślenie abstrakcyjne i konstrukcyjne, słowem wszystko, przez co Wasze dziecko będzie bystrzejsze, sprawniejsze kombinatorycznie i bardziej zadowolone z siebie.

Większość z przedstawianych zabawek wykorzystaliśmy podczas zajęć z własnymi dziećmi, aby zbadać ich możliwości. Duża część zespołu to... tatusiowie. Tak, przejrzeliście nas - bawimy się z dziećmi i jak dzieci. Prawie wszystkie pokazywane tutaj produkty są lub będą dostępne w naszym sklepie internetowym (tutaj albo z dowolnego miejsca po lewej w dolnym menu). To zabawki zgodne z duchem Nauki mimo woli, nauki przez zabawę, poznawania i przyswajania nowych struktur i wiedzy przez dzieci przy okazji budowania pojazdów, urządzeń, wymyślania ubrań i wszelkich konstrukcji. Więc... dobrej zabawy.

1. Coś z niczego, czyli zabawki samoróbki

Masz w domu pudełka po mleku, tekturę po telewizorze albo pralce? Zanim je wyrzucisz, pozwól zbudować swojemu dziecku... samochód. A może robota? Albo lepiej statek kosmiczny. W podstawowym zestawie jest schemat, plastikowe zawiasy i specjalne łączniki oraz narzędzia. Wszystko wielokrotnego użytku i do wielokrotnego przemyślenia, złożenia, rozłożenia, przerobienia i tak w kółko. Zachęcamy do własnych eksperymentów. Cena od 39 złotych w naszym sklepie. Bardzo skuteczny pochłaniacz dziecięcego czasu - coś w sam raz na wakacje!
 
Jeszcze nie wszystkie zestawy dojechały - prosimy o kontakt telefoniczny w razie "nagłych" potrzeb zakupów. Dla zaawansowanych konstruktorów będą dostępne komplety bez schematów i naklejek, za to z większą liczbą elementów konstrukcyjnych, ale to wymaga "obycia" z koncepcją.

1A. Zestawy zawierające gotowe pomysły

Ta seria - nazwijmy ją podstawową - jest przeznaczona na pierwszy kontakt. Zawiera gotowy pomysł np. na robota albo statek kosmiczny, samochód, domek dla lalek, rodzinny house czy sklep. Także odpowiednie narzędzia, zawiasy, komplety klipsów do łączenia, naklejki, schematy budowy czyli wszystko od czego trzeba zacząć.

2. Wymyśl, zbuduj, jedź! Super zestawy konstrukcyjne

Niezwykła seria klocków konstrukcyjnych z drewna, plastiku, gumy, metalu, w różnych konfiguracjach - zależnie od wielkości pudła do złożenia jest nawet 10 różnych modeli! Twoje dziecko zbuduje choper (rodzaj motocykla), gokarta albo rowerek biegowy i pojeździ nim po podwórku! Kiedy się znudzi, skonstruuje następny model - np. dźwig. Zestawy konstrukcyjne są przeznaczona dla dzieci w wieku 5-12 lat. Bardzo solidne wykonanie (produkt w całości europejski). Zdobywca wielu nagród: Speelgoed van het Jaar WINNAAR - Zabawka roku 2008 w Holandii, Reddot Design 2008, Best Rewarded by German Consumers. Kiedy zestawy przyjechały, nasze dzieci nie mogły się do nich początkowo dopchać! Do nabycia w naszym sklepie internetowym.
 
Dodatkowe informacje są też dostępne na podstronie Produkty.