Aktualności, nowości, informacje

Nowe wydanie ortografii i matematyki

Drodzy Państwo,
20 września mamy urodziny! Przychodzą na świat nowe, znacznie zmienione zestawy do nauki ortografii i tabliczki mnożenia, dzielenia, dodawania, odejmowania, liczenia monet i banknotów, z większą liczbą zadań, w twardej oprawie. Tego dnia na facebooku ogłasimy konkurs, w nim można wygrać nagrody w postaci nowych zestawów i zabawek. 

Nowość! Matematyka - mnożenie jest łatwe. Tabliczka mnożenia i dzielenia dla dzieciNowość! Hip-hop ortografia. Terminarz ortograficzny 
Patronem wydania nowych zestawów są Dziennik Zachodni i portal naszemiasto.pl 
Patroni nowych zestawów Nauka mimo woli 
Wyczerpany nakład ortografii i matematyki

Drodzy Państwo,
Z przykrością informujemy, że praktycznie cały nakład ortografii
(zestaw nr 4) i matematyki (zestaw nr 1) został sprzedany. Zostały nieliczne sfatygowane w transporcie egzemplarze. Plan zakładał, że zawartość magazynu wystarczy do końca roku. Więc dziękujemy  za imponującą liczbę zamówień, prosimy o zrozumienie i cierpliwości potrzebujących. Robimy wszystko, aby zestaw Język polski - ortografia jak najprędzej wrócił i był dla Państwa dostępny. Przepraszamy za utrudnienia!
Nowe promocje
 • Nauka mimo woli w czteropaku 
 • Polski w dwupaku
Nawet o ponad 100 zł taniej można kupić komplet zestawów z płytami do Nauki mimo woli. Szczegóły w sklepie internetowym: http://sklep.dobrestopnie.pl

Niektóre aktualne promocje:
 • GRATIS dostawa do paczkomatu dla zamówień od 99 pln
 • GRATIS przesyłka kurierska dla zamówień od 199 pln
  (nie obejmuje kosztu samej przesyłki)
 • GRATIS gumka-zwierzątko dla zamówień od 200 zł
 • GRATIS świecący długopis dla zamówień od 300 pln
 • cierpliwi poszukiwacze znajdą jeszcze inne atrakcje

  O realizacji decyduje kolejność zamówień/wpłat aż do ukończenia zapasu promocyjnych gratisów. Nie wszystkie promocje sumują się, choć przy większych zamówieniach jest to decyzja działu handlowego.
Nowe wydania zestawów

Wprowadziliśmy nowe wydania zestawów z serii Nauka mimo woli:
 • do nauki przyrody zestaw Przyroda jest piękna
 • oraz gramatyki Język polski - gramatyka  
Zmiany dotyczą gier dołączonych do zestawów oraz opakowań, które są teraz bardziej kolorowe i dużo odporniejsze na zużycie.
Konkurs "Co chcesz zmienić po wakacjach"?

Wakacje to nie tylko odpoczynek i słodkie leniuchowanie, obserwacja obłoków sunących nad plażą w Grecji czy na Hawajach. Często to rzadka i niepowtarzalna chwila, aby zatrzymać się w biegu. Też po to, aby zerknąć w siebie, relacje z najbliższymi, w tym z dziećmi. Co chcecie zmienić po wakacjach? Aby czuć, że nadchodzące miesiące pracy nie kradną Waszego życia? 

Nagrodzimy najciekawsze pozytywne propozycje!

Termin wysyłania zgłoszeń upływa 25 sierpnia 2012 roku. Serdecznie zachęcamy! Więcej informacji: http://dobrestopnie.pl/konkurs-wakacyjny.html Konkurs podlega zasadom opublikowanym na powyższej stronie stronie www.
Łamiesz sobie głowę jak pomóc dziecku? Niepokoi Cię zmiana w postawie dziecka lub nagła niechęć do nauki? Zadzwoń podczas dyżuru pedagogicznego.

Nauka mimo woli® to wspaniały sposób towarzyszenia dziecku w jego rozwoju. Daje widoczne efekty także w szkole. Usuwa kłótnie o naukę, na nowo wprowadza spokój do Twojego domu. Aby harmonia była w nim domownikiem, wprowadziliśmy telefoniczny dyżur pedagoga.  Więcej szczegółów tutaj.

Nauka mimo woli ® kontra przemarznięta marchewka Konferencja w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konferencji w Bydgoszczy 31 marca 2012, poświęconej Nauce mimo woli w szkole i w  domu. Mimo napiętej atmosfery z powodu okupacji auli przez rolników, którym przemarzły plony, udało się nam przenieść spotkanie z Państwem do innej sali.

Jak widać, wciąż edukacja nie ma szans w konfrontacji z marchewką i burakami. 60 uczestników to w kontekście rolniczej okupacji urzędu i w wirze przedświątecznych przygotowań dobry wynik. Serdecznie dziękujemy za Państwa aktywność i wszystkie przeprowadzone rozmowy, zarówno te oficjalne jak w kuluarach. Przedstawicieli szkół, które zapisały się wstępnie na warsztaty, zachęcamy do uzgodnienia ich dokładniejszego terminu. Przypominamy również, że do Państwa dyspozycji w razie wszelkich pytań jest pan Jarosław Paszkiewicz (tel.793333707), który opiekuje się rejonem Pomorza od strony realizacji zamówień i wdrożeń w szkołach.


Visa, Mastercard, e-przelewy i Dotpay

Z radością informujemy, że sprzedaż internetową naszego wydawnictwa przenosimy w subdomenę http://sklep.dobrestopnie.pl
W tym miejscu wydzieliliśmy oprogramowanie sklepu, który w pełni chroni Państwa prywatność, obsługuje karty kredytowe i błyskawiczne e-przelewy. Wszystkie operacje są wykonywane przez Dotpay SA, lidera płatności elektronicznych w Polsce.
Mamy również w planie uruchomienie funkcjonalności płatności za zamówienia sms-em premium. 

Nauka mimo woli na facebooku

Drodzy klienci, kochane mamy i ojcowie swoich wspaniałych dzieci. Dziękujemy za nieustające zachęty do rozwijania elementów metody Nauka mimo woli. Pomni hasła jednego z ojców - komputerowców, że czego nie ma na facebooku, nie istnieje, powoli wprowadzamy stronę Nauki mimo woli na tym portalu społecznościowym a także za jednym zamachem moduł sklepu w tym samym miejscu. Serdeczne dzięki za wsparcie - prosimy o życzliwe klikanie i dodawanie nas (produktów lub Nauki mimo woli albo dobrestopnie.pl) jako lubianych.

Zestawy do nauki mnożenia i dzielenia metodą Nauka mimo woli w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej

Miło nam poinformować, że zestawy edukacyjne Matematyka - mnożenie jest łatwe, stanowią element projektu Akademia Wyzwalania Kompetencji realizowanego przez miasto Ruda Śląska. Liderem projektu, w którym uczestniczą szkoły gminne, jest Szkoła Podstawowa nr 16 w Rudzie Śląskiej, prowadzona przez panią dyrektor Annę Sektę. Akademia Wyzwalania Kompetencji jest realizowana w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.
Katechizm śpiewająco
czyli łatwa nauka trudnych zagadnień z religii, które nasze dzieci muszą opanować, aby mogły przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Standardowo nieodłączną częścią tego wydawnictwa jest płyta audio, która zawiera lekko i bardzo atrakcyjnie zaśpiewane modlitwy. Teksty modlitw - wraz z krzyżówkami i wieloma zabawami - można znaleźć z książce. 
Katechizm śpiewająco jest objęty patronatem radia Plus oraz Gościa Niedzielnego. Więcej informacji tutaj

tl_files/dobrestopnie/religia/okladka-Katechizm.jpg 
Rozpoczęliśmy współpracę na zasadzie franczyzy na terenie całego kraju. Aktualnie dołączyły do nas ośrodki w Bydgoszczy i Rybniku

Po ośrodku w Rybniku dołączyła do naszych Centrów Nauka mimo woli Bydgoszcz. Dyrektorem regionalnym w bydgoskim ośrodku jest pan Jarosław Paszkiewicz
.
W bydgoskim Centrum Nauka mimo woli, przy ul. Ołowianej 10, można zakupić wszystkie elementy dostępne na stronie internetowej. Zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 793 333 707.
Więcej informacji o współpracy na zasadzie franczyzy tutaj
Od stycznia 2011 wprowadzamy nowe wydania
zestawów nr 1 i 4 z serii Nauka mimo woli:
 • do nauki mnożenia i dzielenia
  Matematyka - mnożenie jest łatwe 
 • oraz ortografii 
  Język polski - ortografia 
Zmiany dotyczą gier dołączonych do zestawów, które są teraz bardziej kolorowe i dużo odporniejsze na zużycie.
Przesyłka gratis
Przy jednorazowym zakupie i płatności przelewem z góry 
produktów o wartości powyżej 200 zł przesyłka kurierem gratis
 • Rabat nalicza konsultant w trakcie rozmowy z Państwem po zamówieniu (weryfikując dane do wysyłki) - wówczas kwota jest skorygowana, a w razie wątpliwości może wypełnić za Państwa formularz zamówienia - prosimy do nas zadzwonić pod numer: 032 376 0 200 lub 790 499 100
 • Decyduje kolejność wpłat i zamówień.
   

Kup teraz w promocji

Wiedza aż świeci 
Przy jednorazowym zakupie kompletu zestawów
 1. Matematyka - mnożenie jest łatwe, 
 2. Przyroda jest piękna, 
 3. Język polski - gramatyka,
 4. Język polski - ortografia

 • GRATIS świecący długopis z pływającym brokatem (dla dzieci hit ;) dostępne są przeważnie kolory: pomarańczowy, niebieski, zielony, różowy. 

  Wybór jest ograniczony kolejnością wpłat i zamówień. 

tl_files/dobrestopnie/tapety/dlugopisy_swiecaceweb.jpg 

Wprowadziliśmy karty Sekund 5 w pakietach 
 • do nauki wyrazów z trudnościami ortograficznymi 
  (2 pakiety po 100 słów)
   
 • do szybkiego opanowania pojęć z:
  • matematyki (50 pojęć z definicjami), 
  • języka polskiego (100 pojęć z definicjami), 
  • historii (100 pojęć z definicjami), 
  • przyrody (50 pojęć z definicjami), 
  • informatyki (100 pojęć z definicjami), 
  • sztuki (100 pojęć z definicjami)
Nauka mimo woli daje możliwość bardzo szybkiej nauki trudnych pojęć. Dzięki kartom wyrazowym Sekund 5, na przekazanie dziecku 5 pojęć lub wyrazów potrzebujesz w ciągu całego dnia 30 sekund.  Do pojęć dołączamy definicje, które czytamy dziecku, kiedy już opanuje brzmienie nowego słowa.

Więcej szczegółów tutaj 
tl_files/dobrestopnie/sekund-5/s5-wszystkie-b-www.jpg

Kup teraz w promocji  
Promocje obowiązują do wyczerpania zapasów i nie łączą się ze sobą. Formularz zamówienia uwzględnia warunki promocji. Zdjęcia mogą przedstawiać produkty podobne.