Notice: The insert tag "env::page_name" is deprecated. Please use "page::title" instead. in …/system/libraries/Controller.php on line 2134
#0 [internal function]: __error(1024, 'The insert tag ...', '/home/ds2018/do...', 2134, Array)
#1 …/system/libraries/Controller.php(2134): trigger_error('The insert tag ...', 1024)
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(193): Controller->replaceInsertTags('output()
#4 …/index.php(266): PageRegular->generate(Object(DB_Mysqli_Result))
#5 …/index.php(401): Index->run()
#6 {main}
Matematyka - mnożenie jest łatwe - Tabliczka mnożenia dla dzieci - Nowość - Zajęcia dla dzieci, hip-hop ortografia, mnożenie, łatwa nauka

Matematyka - mnożenie jest łatwe. Tabliczka mnożenia dla dzieci metodą Nauka mimo woli. Nowość

Mnożenie, dzielenie, potęgowanie i inne tortury? Teraz są bez szans.

 

Matematyka jest wśród nas. Gdy robisz zakupy albo patrzysz na zegarek, liczysz czas do spotkania. Pozwól swojemu dziecku w łatwy i przyjemny sposób opanować mnożenie, dzielenie, dodawanie, odejmowanie, potęgowanie, a bez stresu poradzi sobie z nimi również w... prawdziwym życiu, nie tylko w szkole. Matematyka - mnożenie jest łatwe to książka z naklejkami i płyta, które dzięki metodzie Nauka mimo woli pozwalają dziecku nauczyć się trudnych rzeczy bez wysiłku, podczas słuchania i zabawy. Kluczem do sukcesu jest metoda nauki. Twoje dziecko słucha specjalnie przygotowanych nagrań, bawi się, wkleja naklejki. Rozwiązuje zadania. Szybkimi krokami opanowuje mnożenie i dzielenie, posługuje się czasem i monetami. Buduje wiarę w siebie. Słucha płyty podczas powrotu autem ze szkoły, kiedy rysuje, maluje, bawi się. Dzięki temu wiedza wpada mu do głowy równie łatwo jak przeboje muzyczne z radia. To świetnie, bo możesz je pochwalić za zaangażowanie i postępy.

Posłuchaj fragmentów płyty

Tabliczka mnożenia - teraz to jest łatwa nauka. Nauka mimo woli

Zestaw zawiera płytę CD-audio, książkę ćwiczeń w twardej oprawie i naklejki. Nauka tabliczki mnożenia okazuje się łatwa i zaskakująco przyjemna. Tak działa Nauka mimo woli.

Tabliczkę mnożenia wyśpiewują zagraniczni soliści?

Czy tablica może śpiewać? Raczej nie, ale stworki o niecodziennych imionach Iloraz i Iloczyn już tak. I to one wyśpiewują tabliczkę mnożenia i dzielenia na płycie CD-audio w formie rytmicznej wyliczanki. Specjalnie opracowany podkład muzyczny pomaga w koncentracji i zapamiętywaniu działań. A ponieważ nasze dzieci najczęściej kochają słodycze, przemienność mnożenia najlepiej zapamiętają dzięki przykładom z batonikami.

Ciekawe czy Iloraz i Iloczyn są sympatyczni. Albo lokaci?

Książka w twardej oprawie ma 64 kolorowe strony z grubego papieru, aby Twojemu dziecku atrament nie przebijał na drugą stronę. Książka jest powtórzeniem, uzupełnieniem i rozszerzeniem materiału znajdującego się na płycie. Wzbogacono ją ilustracjami i wciągającymi ćwiczeniami. Głównymi bohaterami są, znani już z płyty, Iloraz i Iloczyn, dwa charakterystyczne i zabawne stworki, a także gromada dzieci - Kasia, Antek, Adam, Tomek, Krzyś. Książka zawiera:

  • wyjaśnienie zasady przemienności mnożenia,
  • definiowanie mnożenia przez dodawanie,
  • ćwiczenia na mnożenie i dzielenie, dodawanie i odejmowanie
  • zadania z tekstem,
  • potęgowanie i schemat magicznego kwadratu,
  • zadania wymagające liczenia banknotów i monet,
  • ćwiczenia związane z liczeniem dni i tygodni,
  • zabawy, np. rysowanie kształtów według tajnego kodu, odnajdywania sekretnego hasła dzięki opanowanej umiejętności mnożenia i dzielenia,
  • szybki sposób mnożenia przez 9 na palcach,
  • ćwiczenia na tarczy zegara - liczenie godzin, kwadransów, minut.

Aby rozwiązać niektóre zadania, trzeba się posłużyć dołączonymi naklejkami. Format książki - pomniejszone A5, płyta CD-audio jest tak wymyślona, aby była przechowywana cały czas w książce (w przezroczystej akrylowej wkładce).

Informacje dodatkowe

Matematyka - mnożenie jest łatwe ma numer ISBN 978-83-62845-07-1, jest to 15. pozycja do nauki metodą Nauka mimo woli.

Patroni medialni zestawu

Doceniając sposób pracy z dzieckiem - metodę Nauka mimo woli - patronat nad zestawem Matematyka - mnożenie jest łatwe objął Dziennik Zachodni i portal internetowy www.naszemiasto.pl

Patronat nad zestawem Matematyka - mnożenie jest łatwe objął Dziennik Zachodni i portal www.naszemiasto.pl

Bezpłatne wsparcie dla rodziców

Przypominamy, że wszyscy rodzice, którzy prowadzą dziecko metodą Nauka mimo woli, mają prawo do bezpłatnego wsparcia telefonicznego naszego pedagoga, trenera lub metodyka. Powodzenia!

Tabliczka mnożenia do wydrukowania

Obok praktyczna niespodzianka dla odwiedzających naszą stronę: tabliczka mnożenia do druku. Treść obrazka jest jedną z naklejek w komplecie do nauki z wieloma innymi do ortografii, przyrody itp. Każdy, kto ma ochotę, może za darmo pobrać obrazek z tabliczką mnożenia do wydruku klikając tutaj.

 

 

Jeśli chcesz wydrukować swojemu dziecku tabliczkę mnożenia - zrób to, ale pamiętaj, aby nauka dziecka nie sprowadzała się jedynie do drukowania kartek.

« Wróć