Notice: The insert tag "env::page_name" is deprecated. Please use "page::title" instead. in …/system/libraries/Controller.php on line 2134
#0 [internal function]: __error(1024, 'The insert tag ...', '/home/ds2018/do...', 2134, Array)
#1 …/system/libraries/Controller.php(2134): trigger_error('The insert tag ...', 1024)
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(193): Controller->replaceInsertTags('output()
#4 …/index.php(266): PageRegular->generate(Object(DB_Mysqli_Result))
#5 …/index.php(401): Index->run()
#6 {main}
Hip-hop ortografia. Terminarz ortograficzny. Polski dla dzieci - Zajęcia dla dzieci, hip-hop ortografia, mnożenie, łatwa nauka

Hip-hop ortografia. Terminarz. Premiera

Oto oryginalny dowód na to, że metoda nauki to klucz do sukcesów w ortografii

 

Nauka ortografii? Z tym zestawem jest prosta i przyjemna, a na dodatek komfortowa. Twoje dziecko słucha hip-hopowej płyty i nieświadomie się uczy. A ponieważ hip-hop jest na fali młodzieżowej mody, taka nauka może być nawet powodem do dumy. W metodzie Nauka mimo woli każda okazja jest dobra: jazda autem do szkoły, powrót z zakupów albo słuchanie podczas odpoczynku, rysowania czy zabawy. Dziecko rozwiązuje krzyżówki i rebusy, wkleja naklejki, uzupełnia terminarz, planuje najważniejsze rzeczy do zrobienia. Małymi krokami odnosi coraz większe sukcesy, w naturalny sposób buduje własną motywację. Tak działa Nauka mimo woli. Bo nauka ma służyć dziecku i ułatwiać funkcjonowanie w życiu. Taka miała być szkoła, prawda?

Posłuchaj fragmentów płyty

Język polski: Hip-hop ortografia. Teraz nauka ortografii to banał!

Najnowszy zestaw do łatwej nauki ortografii metodą Nauka mimo woli zawiera płytę CD-audio z hip-hopową ortografią i unikalną książkę – terminarz z naklejkami do przepisywania zabawnych zdań i planowania przez dziecko najważniejszych zdarzeń w ciągu tygodnia.

Ortografia Hip-hop

Płyta zawiera wyśpiewane i zarapowane zasady ortografii. Bardzo wiele ilustracji dźwiękowych, szybki, dynamiczny styl nagrań, liczne śmieszne przykłady zachęcają do słuchania, wpadają prosto do glowy i ułatwiają zapamiętywanie.
Na płycie przedstawiono najważniejsze reguły ortograficzne, a wśród nich:

  • pisownia końcówek „-uje", „-ówka"
  • „rz" po spółgłoskach
  • pisownia wyrazów z głoską „dż"
  • pisownia „nie" z czasownikami
  • pisownia wyjątków, np. „pszenica"
  • pisownia „nie" z przymiotnikami
  • „ó", „ż", „rz" wymienne
  • pisownia wielkich liter
  • „ó", „ż" niewymienne
  • pisownia wyrazów z „h"

Żółta żaba żarła żur

Oryginalna książka – terminarz, zawiera rozmaite zagadki, rebusy, krzyżówki oraz rymowanki. Zabawne zdania do przepisania na każdy dzień tygodnia są zachętą do systematycznego ćwiczenia ortografii. Planowanie w terminarzu ułatwiają naklejki z napisami zawierającymi jednocześnie trudne wyrazy jak na przykład: lektura, strój na WF, porządki. Książka jest wykonana w oprawie twardej - ponieważ ma służyć Twojemu dziecku jak najdłużej. Zawiera 64 kolorowe strony na grubym papierze, aby atrament nie przebijał podczas pisania na drugą stronę. Format książki - pomniejszone A5, płyta CD-audio jest tak wymyślona, aby była przechowywana cały czas w książce (w przezroczystej akrylowej wkładce).

Informacje dodatkowe

Hip-hop ortografia. Terminarz ortograficzny ma numer ISBN 978-83-62845-06-4, jest to 14. pozycja do nauki metodą Nauka mimo woli.

Patroni medialni zestawu

Zestaw do metody Nauka mimo woli: Hip-hop ortografia. Terminarz ortograficzny jest wydany pod patronatem Dziennika Zachodniego i portalu www.naszemiasto.pl

Dziennik Zachodni i www.naszemiasto.pl są patronami Hip-hop ortografii

Bezpłatne wsparcie dla rodziców 

Przypominamy, że wszyscy rodzice, którzy prowadzą dziecko metodą Nauka mimo woli, mają prawo do bezpłatnego wsparcia telefonicznego naszego pedagoga, trenera lub metodyka. Powodzenia!

« Wróć